Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

 

 

Lazer Epilasyon artık DAHA GÜÇLÜ

Deep Light (derin ışık) Hybrid Alexandrite teknolojisi ile daha kısa zamanda daha kalıcı sonuçlar elde edebileceksiniz. 35/j cm ‘ye kadar çıkabilen enerji seviyesi ve %80 oranında 7558101064nm odaklı dalga boyu sayesinde en ince tüylerde bile etkili epilasyon sağlayabilirsiniz.

Lazer Epilasyon artık DAHA GÖSTERİŞLİ

Umex, gösterişli tasarımıyla hem sektörde öncülük yapıyor hem de kullanıcılarımızın beğenisini kazanıyor. Hareketli üst kol sayesinde 3 eksende dönerek kullanıcıları yormayan ergonomik tasarıma sahiptir. Tasarımındaki detaylar tamamen rahat kullanım için tasarlanmış olup rakipleriyle arasındaki farkı arttırıyor.

%90 Daha Etkili Epilasyon

Yeni teknolojisi sayesinde,cilt yüzeyine zarar vermeden tüyleri yakar ve tek atışta kıl folikülünü patlatarak daha kalıcı sonuçlar alabilirsiniz. Bu sayede zamanı dikkatli kullanabilir ve gün içerisinde daha fazla uygulama imkanı sağlar. Diğer cihazlardan farklı olarak, en ince tüylerde dahi etkilidir ve yüksek kıl patlatma etkisi sayesinde cilt yüzeyini tamamen pürüzsüzleştirir.

Sohbete Başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! 👋 Bizimle iletişime geç.