Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Vücut hatlarının daha belirgin olduğu, kaslı bir vücut yapısına sahip olmak herkesin hem hakkı hem hayalidir. Ancak bu hayali gerçekleştirmek için zaman ve çaba gerektiği de bilinmektedir. Öyle ki, kaslı bir vücut yapısına sahip olmak için aylarını hatta yıllarını spor salonlarında geçiren kişiler mevcuttur. Ancak bu durum UmexEms ile son bulmuştur.

UmexEms, temel itibari ile kasları yoğun bir şekilde uyaran ve bu bağlamda kas yapımını hızlandıran bir cihazdır. Bir kişinin 30 dakika içerisinde 20.000 mekik çekmesi mümkün değildir. Bu cihaz elektromanyetik dalga teknolojisi sayesinde, yalnızca 30 dakikalık bir işlem süresi boyunca kasları çalıştırarak 20.000 mekik çekmiş gibi bir etki yaratmaktadır.

UmexEms Çalışma Prensibi

Hangi Bölgelere Uygulanır ?

İnvaziv olmayan HIEMT prosedürü, kontrollü elektro manyetik dalgalar ile çok güçlü ve stabil kas hareketliliği sağlar. UmexEms teknolojisi sayesinde kaslarınızı gergin hale getirerek spor salonlarında saatlerinizi harcamadan daha kuvvetli ve yoğun bir egzersiz yapabilirsiniz. UmexEms teknolojisi, kas yapma, karın kası yapma, popo dikleştirme, kalça sıkılaştırma gibi egzersizleri uygulayarak çok daha kısa zamanda istediğiniz forma ulaşmanıza yardımcı olur.

Bunu herhangi bir sınırlamaya tabi tutmak mümkün değildir. Ancak söz konusu işlemlerin genel olarak karın, kalça, bacak ve kolbölgelerini güçlendirmek, sıkılaştırmak ve bu bölgelerde var olan sarkmaları gidermek amacı ile kullanılır.

Sohbete Başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! 👋 Bizimle iletişime geç.