Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

 

 

 

 

Dövme Silme artık DAHA GÜÇLÜ

Umex-Q diğer tüm lazer cihazlarından farklı olarak çok kısa sürede çok güçlü atım yapabilen,gelişmiş teknolojiye sahip cihazlardır. Hedefi çok hızlı vurduğu için çevre dokuya ısı kaçışı minimal olur ve bu sayede çevre doku fazla zarar görmez. Dolayısıyla yapılan işlemlerde seçicilik maksimum düzeyde tutularak yalnızca hedeflenen dokuya yönelik uygulama yapılabilir.

dövme-silme-cihazı

 

Dövme Silme Artık Daha Soğuk

UmexQ’da bulunan entegre soğuk hava üfleme sistemi sayesinde uygulama yapılırken artık daha acısız uygulama yapmanıza imkan sağlar.

Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Koyu renkli dövme Silme – Açık renkli dövme Silme, Karbon Peeling için, Tüy sarartma, Yaşlanma ya da güneş kaynaklı lekelerde, Çiller, cafe-au-lait adı verilen açık kahve renkli lekeler vb, İyi huylu benleri tedavi etmek adına Melazma tedavisi için, Hamilelik gibi hormonal lekelenmelerde, Cildin gençleştirilmesi ve yenilenmesinde, Akne izlerinin ortadan kaldırılmasında, İnce kırışıkların giderilmesinde, Ciltteki kolajenin arttırılmasında.

Uygulama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle güneş lekesi tedavisi sonrası, işlem yapılan alan iyileşene kadar tekrar güneşe maruz kalırsa koyulaşabilir. Bu yüzden lazer yapılan alanı güneşten korumak çok önemlidir. Leke tedavisi için kış ayları, yaz aylarına göre çok daha idealdir. Tüm lazer uygulamaları sonrası soğuk uygulama ve hassas ciltler için bazı yatıştırıcı ve yangı önleyici kremler önerilir.

Sohbete Başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! 👋 Bizimle iletişime geç.