Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Umex Cilt Gençleştirme Cihazı

Cerrahi girişimler gerektirmeyen bir tedavi seçeneği olduğundan hastalar kısa bir vakit ayırarak bu işlemi yaptırabilir. Yara izleri, istenmeyen şişlik ve kızarıklıklar, iyileşme süreleri ortadan kalkar. İşlem için kullanılan cihaz cildin yüzeyini etkilemezken alt katmanlara yüksek frekansta enerji gönderir. Cildin alt tabakalarına kontrollü olarak hasar verilirken vücuttaki iyileşme süreçleri ile doğal kolajeni uyarır. Bu sayede lekeler, kırışıklıklar ve yara izleri iyileştirilir, cildin kendini yenilemesi desteklenir. İşlemde altın iğnelerin kullanılmasının nedeni ise enerjinin dağılmasını önleyerek cilt yüzeyinin zarar görmesini engellemek, aynı zamanda enerji kaybını azaltmaktır.

cilt gençleştirme

Altın iğne, fraksiyonel radyo frekans uygulaması olarak da adlandırılan bir cilt gençleştirme ve güzelleştirme uygulamasıdır. Yaşlanma ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak ciltte oluşan deformasyonlar, lekelenmeler ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildi daha canlı, parlak ve genç göstermeye yardımcı olur.

Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Uygulama Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yanık ve yara izlerinin tedavileri, Kilo alıp vermeye veya hamileliğe bağlı olarak oluşan çatlakların giderilmesi, Yaşlanma belirtilerinin giderilmesi, İnce kırışıklıkların yok edilmesi, Boyun, gıdı ve dekolte bölgelerinin görünümünün düzeltilmesi, Akne ve izlerinin tedavisi, Göz çevresi morluklarının giderilmesi, Gözeneklerin sıkılaştırılması, Vücutta form kaybı ve sarkıklıkların söz konusu olduğu bölgelerin düzeltilmesi, Cilt lekelerinin giderilmesi gibi alanlarda altın iğne uygulamasından yararlanılabilir.

Pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak amacıyla tercih edilen iğne tedavisi uygulaması sonrasında kişilerin birtakım hususlara dikkat etmesi gerekir. Nemlendirici kremler kullanılmalı cildin nefes alması sağlanmalıdır. Yüze uygulanan iğne tedavisi tekniği sonrasında güneş kremi tercih edilmelidir. Tedavi sonrası kimyasal ürünlerden kaçınmak gerekir.

Cilt Gençleştirme Cihazı Teknik Özellikleri

Sohbete Başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! 👋 Bizimle iletişime geç.