Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Vakum özelliği, ters basınç ile yağları ayırır ve basınç uygulayarak dirençlerini kırar.

Bu şekilde de yağ dokularında azalma ve gevşeme olur,böylece vücuttan atılmaları hızlanır.

Radyo frekans, portakal görünümlü deriyi toparlar ve sıkılaştırarak deriyi onarır. Selüliti yok etmede sıklıkla kullanılan uygulamadır.

Son Teknoloji Vücut Şekillendirme

Ultrasonik ve vakumlu radyo frekans başlıklar sayesinde kombin çalışması sonucunda bölgesel yağlardan %70 – %80 oranında kurtulursunuz. Seans esnasında önce ultrasonik sonra vakumlu radyo frekans sırasıyla kullanıldığında selülitlerden tamamen kurtulma ve hoş bir görünüme kavuşma imkanı sağlar. 1.seans sonucunda kombin çalışmalar sayesinde 3cm ile 12cm arasında incelme imkanı sunar(Sonuç kişiye göre değişir). 4 ayrı başlığı sayesinde, sarkık ciltten, basenden, karın, bacak, kol, gıdı yağlarından %70 – %80 oranında kurtulma imkanı sağlar.

UmexSlim Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Umexslim ile göbek, kol, bacak, basen, gıdı, yan simitlere uygulama yapabilirsiniz.

Uygulama Sonrası Yapılması Gerekenler

Seans sonrası 24 saat boyunca mayalı yiyecek ve içeceklerin tüketilmesi önerilmez. Uygulama sonrasında vucüt bakım yağı önerilir. Yapılan uygulamaya destek olarak, ödem attırıcı çaylar önerilir ve günde en az 3lt su içilmelidir.

Cihazın Teknik Özellikleri

Sohbete Başla
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba! 👋 Bizimle iletişime geç.